Koltuk Döşeme

1 (9)

Koltuk Döşeme ve Koltuk Yüzleme
Koltuk döşeme denince akla gelen isim Koltuk Döşeme 34 olmuştur. Koltuk Döşeme 34 ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek yeni çözümler üretmek için sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne daima kaliteyi vizyon ve misyon edinmişdir. Koltuk döşeme denince sektöre baktığımız zaman bir çok isim göze gelmektedir , peki neden biz? Koltuk döşeme ve yüzleme işinde yıllardır birçok müşterimizi memnun etmeyi başarmış bunun onuru ve gururuyla emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz. Dilersiniz ki internet sektöründe döşeme ismi adında bir çok isim var, bizim gayemiz diğer firmaları kötüleyerek üste çıkmak asla değildir. Bizi yukarı taşıyacak olan kalitemiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır. İstanbul geneli atölyelerimiz ve ücretsiz servisimiz vardır ancak dilersiniz ki İstanbul trafiği ve yoğunluğu göz önünde bulundurduğumuzda tüm arayanlara yetişmemiz mümkün değildir, fiyat bilgisi almak için ise mevcut koltuk resimlerinizi whatsapp veya mail yolu ile bize ulaştırmanız yeterlidir.

GARANTİ İŞÇİLİK

Yılların vermiş olduğu deneyim ve uzmanlık ile koltuklarınızın resmini gördüğümüzde gerekli kumaş metrajı yapılacak olan işçilik vs bilgisi hesaplamak mümkündür, fiyatlandırma yapılırken ortalama kumaş fiyatından fiyatlandırma yapılır. Gerekli fiyatlandırmanın ardından size fiyat teklifi sunulur, bu fiyatta mütabık kalmamız halinde ise kumaş örnekleri ve servis aracımız ile evinize geliyoruz, ardından kumaş seçimini yapıyorsunuz ve yapılacak olan işlemler konuşuluyor, sonrasında sipariş formumuza beğenmiş olduğunuz kumaşın bilgileri ve isteklerinizi yazıp fiyat bilgisini yazıyor ardından karşılıklı olarak imzalıyor ve buna istinaden koltuklarınızı evinizden teslim alıyoruz. Daha sonra koltuklarınız atölyemize gelerek mevcut döşemesi komple sökülerek iskeletinde herhangi bir şekilde kırık çürük yahut eskiyen bir yer var ise bunun onarımı yapılıyor, ardından sünger değişimi istenmiş ise süngerler yenileniyor ya da tercihe göre mevcut sünger üzerinde gerekli beslemeler yapılarak dolgunlaştırılıyor. Sonrasında ise beğenmiş olduğunuz kumaş ile pırıl pırıl kaplanarak hazırlanıyor, bu işlemlerin sonrasında atölyemizde gerekli kalite ve kontrolü yapılıyor, ardından ise size toz konmadan teslim etmek için ambalajlanarak teslimata hazır hale geliyor. Sonrasında teslim sözü verdiğimiz tarihte koltuklarınız tertemiz şekilde evinize geliyor. Yapmış olduğumuz işlemler ve kullanmış olduğumuz kumaş,sünger v.s birinci sınıf kalitede olup 2 yıl garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı ve huzurlu hayırlı günler dileriz…

Sizin memnuniyetiniz bizim geleceğimizdir.
KOLTUK DÖŞEME34

  • GARANTİLİ İŞÇİLİK
  • ÜCRETSİZ SERVİS
  • GARANTİLİ ÜRÜNLER
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Koltuk döşeme, koltuklarda görünüş değişikliği yapar. Koltukların kumaş ile kaplanma işlemene ve bu işlemi oluşturan aşamalara denir. Kumaş döşemesi yapılmadan evvel aşamaların tamamlanması gerekli olan husustur. İskeleti hazırlanır ve yay, lastik kolon gibi malzemelerle oturum kısımları kapatılır. Koltuğa işlem yapılması için koltuğun üzerini kaplayan astar çıkarılır. Koltuğun üzeri sünger ile kaplanır. İç kısımlar tamamen dolgulanır ve kumaş deri ile kaplanır. Hazır olan minderler koltuğa yerleştirilir. Koltuğun ayakları monte edilir. Böylelikle de koltuk ambalaja hazır hale gelir.
Koltuk döşeme tasarımı tamamen koltuğu kullanan ve yenilemek isteyen kişinin kendi zevk ve fikirleriyle örtüşür. Kişinin kullanmakta olduğu eski koltukları ya da koltuk işlevini gören herhangi bir materyali yenilemek istemesiyle başlayan bu süreç, tüm mobilya bileşenlerini en başından itibaren yenileme dekorasyonuna tabi tutulması ile gerçekleşir. Tam anlamıyla kişiye özel bir dekorasyon olup yenileme işlemidir koltuk döşeme. Yenileme dekorasyonu olarak ele alınacak ürünün iç iskeleti, kumaşı ve iç bileşen tamiri ve diğer model üzerinde yapılacak olan değişimlerin tamamı koltuk döşemesi adı altında gelişen süreçlerdir.
Koltuk Döşeme işlemi neden gereklidir?
Koltuk döşeme, herhangi bir oturma grubuna uygulanabilir. Yeni oturma grubuna ihtiyacı olan, eski oturma grubunu kullanmaktan sıkılan, daha modern bir görüntü isteyen insanların başvurduğu bir işlemdir. Koltuk döşemenin en cezbedici yanı insanların kendi zevklerine göre yaptırabilmeleridir.
Döşeme için son derece mühim olan uygunluğunda önemli olduğu koltuk tamiri işlevlerinde tüm aksesuarlarda değişime göre baz alınarak uygulanmaya koyulmasıdır. Maliyetinin yeni alınacak mobilyalara nazaran daha ucuz olduğu koltuk döşeme işleminin sağladığı avantajların en başında bütçeyi zorlamaması yatmaktadır.
Genel anlamda koltuklar uzun işlemlerden geçerek hazırlanmaktadır. Koltuk döşeme için kullanılan malzemelerin kaliteli olması ne kadar önemli ise bu işi yapanların işlerindeki başarıları ve uzmanlıkları o kadar önemlidir. Ustaların kaliteli zanaatkarlar olması koltuğunuzu emin ellere emanet ettiğinizi gösterir ve bu da rahat bir nefes almanıza vesile olur. Bu nedenle kullanılan malzemelerin seçimi ve işi yapacak olan kadronun iyi seçilmesi gerekli olan bir noktadır. Aksi taktirde eskisine göre daha da kötü koltuklarla karşılaşabilirsiniz.
Koltuk Döşeme Çeşitleri
Koltuk döşeme çeşitleri yenileme yapılacak modellemenin kumaş ve renk tercihine göre yapılması ile sağlanacaktır. Döşemenin hangi renk olduğu, deseni oldukça önemlidir. Kumaş, renk ve desen seçimleri her ne kadar sizin zevkinize ait olsa da koltuk döşemenizi yapacak olan ustalarla fikir alışverişinde bulunabilir ve böylelikle daha iyi seçimler yapabilirsiniz.
Özellikle desenli çizgiler oldukça trenddir ve desenli çizgilerin hakim olduğu kumaş çeşitlerinde birbirinden farklı alternatifler mevcuttur. Koltuk döşemesinin ardından koltuğunuzu sürekli olarak kullanacaksanız, değiştirmeyi asla düşünmüyorsanız renk, desen ve kumaş konusunda geleceğin trendlerine yönelik seçimler yapmanızda fayda vardır. Bu durumda da çalışan ustalar size yardımcı olacaktır şüphe yok ki. Koltuk döşeme modellerinin arasında bulunan yeni trend olan poster şeklindeki döşeme kumaşlar da bulunmaktadır. Kahverengi, krem ve beyaz gibi sade renklerin tercihi ağırlıkta olsa da parlak, göz alıcı renkleri tercih eden birçok insan da mevcuttur. Son zamanlarda göz alıcı renkler koltuk döşemelerinde rövanşta.